Współpraca

Współpraca

Współpraca to podstawa.

Od 2013 roku tworzymy kanał wędkarski w serwisie YouTube. Wraz z rozwojem stworzyliśmy FunPage na Facebook`u oraz stronę internetową. Kanał YouTube , Facebook oraz niniejsza strona internetowa tworzą Wędkarstwo Kazimierza Wielka w skrócie WKW. Tworząc nowy film w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę wysoką jakość – zarówno merytoryczną jak i techniczną. Staramy się by każdy kto ogląda nasze filmy wyniósł z nich jak najwięcej. Nie chodzi tylko o zdobytą wiedzę , ale również o zdrowe podejście do wędkarstwa, kulturę wędkarską. Swoim widzom przedstawiamy zarówno podstawy jak i bardziej zaawansowane tematy wędkarskie. Seria poradników wędkarskich którą rozpoczęliśmy w 2015 roku, wniosła wiele informacji na nasz kanał. Liczne relację wideo z zawodów spławikowych, nauczyły nas tworzenia profesjonalnych relacji z zawodów wędkarskich. Wypady nad wodę pokazały nam jak wspaniałe jest rejestrowania swoich zmagań w świecie wędkarstwa. Mamy nadzieję że oglądając nasze wypady nad wodę, poczujesz panujący klimat oraz dostrzeżesz piękno otaczającej przyrody. Od początku prowadzenia kanału w serwisie YouTube skrupulatnie się rozwijamy. Zarówno od strony wędkarskiej jak i producenckiej. Każda chwila spędzona nad wodą dodaje nam jeszcze większego doświadczenia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy zarówno z firmami, producentami, czy osobami prywatnymi. Masz kanał na YouTube i chcesz współpracować ? Żaden problem, zapoznaj się z naszą standardową ofertą.


 

Standardowe formy współpracy
Rodzaj współpracy
Opis
Baner reklamowyPrzygotujemy dla ciebie baner reklamowy oraz zamieścimy go na swojej stronie. Chcesz wymienić się banerami? Żaden problem – napisz do Nas.
ArtykułPotrzebujesz napisać artykuł a nie wiesz jak się do tego zabrać? Chcesz wypromować swój produkt lub usługę? A może chcesz dodatkowo pozycjonować swoją stronę. Ta opcja jest dla Ciebie
KonkursKonkurs to najlepsza forma dotarcia do ludzi ze swoim produktem lub usługą. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie konkursu, jego prowadzenie oraz zakończenie. Przygotujemy potrzebne materiały. Zadbamy o odpowiedni zasięg konkursu oraz zastosujemy się do szczególnych warunków jakie Państwo ustalicie.
Promocja ogólnaCiekawa woda, ciekawe wydarzenie, ciekawa osoba? Realizujemy filmy dostosowane do Twoich potrzeb. Prowadzisz łowisko? Organizujesz wyjazdy na ryby? Lub jesteś organizatorem ciekawego wydarzenia? Napisz do Nas- pomożemy Ci się odpowiednio wypromować.
Test sprzętuZ dnia na dzień powstają nowości w świecie wędkarskiego sprzętu. Czasami ciężko przebić się ze swoim produktem wśród wielkich firm. Robisz coś ciekawego i godnego polecenia? Potrzebujesz dodatkowej reklamy? Ta forma współpracy jest właśnie dla Ciebie
Twój pomysł Masz swój własny nieszablonowy pomysł? Brakuje Ci osób które pomogą Ci w realizacji? Nasze pomysły, otwartość oraz nowatorskie podejście może się przydać w realizacji Twojego celu.
Edit

Współpraca 2